جلسهٔ هم‌اندیشی کمیسیون مدیریت مالی کمیته محصول ERP‌ نیروگاهی باحضور اعضاء و به میزبانی نیروگاه سیکل ترکیبی ایسین در تاریخ‌های ۵ و ۶ اسفند ماه برگزار شد.

طی این جلسه اقدامات و نتایج مصوبات جلسات قبلی مورد بررسی قرار گرفت. از جمله این موارد دموی امکانات نرم‌افزاری افزوده شده در راستای بخشنامهٔ جدید ادارهٔ دارایی در خصوص حسابداری اموال و امکان ویرایش روش محاسبهٔ استهلاک دارایی در هر دورهٔ مالی بود؛ که توسط شرکت پگاه آفتاب به ERP نیروگاهی افزوده شده است.

جلسهٔ هم‌اندیشی کمیسیون با میزبانی نیروگاه سیکل ترکیبی ایسین

جلسهٔ هم‌اندیشی کمیسیون به میزبانی نیروگاه سیکل ترکیبی ایسین

هم‌چنین پروتوتایپ ماژول پرداخت، که با توجه به تحولات چند سال اخیر نیازمند بازطراحی بود، مورد بررسی و تایید کمیسیون قرار گرفت. در این ماژول کلیه فرایندهای «درخواستِ پرداخت علی الحساب» و «درخواست تسویه و پرداخت فاکتورهای خریدکالا و خدمات» تا مرحله پرداخت / تسویه و صدور سند و گزارش‌های خروجی این فرایندها مدنظر قرار گرفته است. این فرایندها جایگزین کلیه فرایندهای قبلی درخواست علی‌الحساب، برگشت علی‌الحساب، واریز و ترمیم تنخواه، پرداخت قطعی شده است. این ماژول که با مشارکت نیروگاه‌ سیکل‌ ترکیبی قم، شرکت مدیریت تولید برق بعثت، شرکت مدیریت تولید برق شازند، شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی، شرکت تولید نیروی برق بندرعباس – نیروگاه سیکل ترکیبی ایسین تبیین شده است، طی ماه‌های آینده به ERP نیروگاهی افزوده خواهد شد.


نظر بدهید

1500 کاراکتر باقیمانده

تعداد نظرات0

خبرنامه پگاه آفتاب

برای دریافت جدیدترین مقالات و مطالب پایگاه دانش پگاه آفتاب ایمیل خود را وارد کنید.