دوره آموزشی «مدیریت انبار قطعات یدکی و مواد مصرفی» توسط پگاه آفتاب و با همکاری دانشکده شهید عباسپور و دانشگاه هاتف زاهدان طی ۲۴ ساعت و به صورت برخط برگزار می‌شود. تدریس این دوره برعهدهٔ مهندس وحید سلمانی، مدیر ERP نیروگاهی پگاه آفتاب است و مخاطب آن کارشناسان و مدیران حوزه انبار و زنجیره تامین کالای صنعت برق استان سیستان و بلوچستان هستند.

برگزاری دوره آموزشی «مدیریت انبار قطعات یدکی و مواد مصرفی» در دانشگاه هاتف زاهدان

برگزاری دوره آموزشی «مدیریت انبار قطعات یدکی و مواد مصرفی» در دانشگاه هاتف زاهدان

سرفصل‌های این دوره تخصصی شامل موارد زیر است:

  • تعاریف و مفاهیم انبارداری، مدیریت قطعات یدکی و مدیریت دارایی‌های فیزیکی
  • اهمیت طبقه‌بندی کالا و آشنایی با استانداردهای رایج داخلی و بین‌المللی
  • معرفی بهروش پگاه افتاب جهت طبقه‌بندی، شناسایی و کدگذاری اقلام یدکی و مواد مصرفی
  • آشنایی با طراحی نظام انبارش و اصول جانمایی، چیدمان، نگهداشت و کنترل
  • پایدارسازی و بهبود مستمر نظام طبقه‌بندی
  • آشنایی با فرایندهای مدیریت کالا، مدیریت موجودی و مدیریت انبار و ارتباط آنها با فرایندهای WRM / WOM / Work Permit و سایر فرایندها و زیرفرایندهای مالی و پشتیبانی

کارگاه آموزشی «مدیریت انبار قطعات یدکی و مواد مصرفی» جدیدترین دوره از سلسله دوره‌های آموزشی پگاه آفتاب است که از سال ۱۳۹۶ با همکاری مشترک با دانشکده شهید عباس‌پور (دانشکده صنعت آب و برق) آغاز شده است.

در سال‌های اخیر ثمرهٔ این همکاری مشترک برگزاری دوره‌های تخصصی مختلفی در حوزه های مدیریت دارایی‌های فیزیکی، مدیریت فرایندهای کسب‌و‌کار و تحول دیجیتال، مدیریت منابع انسانی، مدیریت انبار و قطعات یدکی و مواد مصرفی بوده است. هدف از برگزاری این دوره‌ها دانش‌افزایی متخصصان صنعت آب و برق کشور و انتقال تجربیات و ارایه راهکارهای عینی برای حل مسائل و مشکلات این صنایع با تکیه بر دیجیتالی‌سازی و معرفی بهروش‌ها می‌باشد.

پگاه آفتاب امید دارد در این مسیر نقشی کوچک در هموارسازی مسیر تحول دیجیتال سازمان‌های صنعتی کشور با آگاهی بیشتر و چالش‌های کم‌تر داشته باشد.


نظر بدهید

1500 کاراکتر باقیمانده

تعداد نظرات0

خبرنامه پگاه آفتاب

برای دریافت جدیدترین مقالات و مطالب پایگاه دانش پگاه آفتاب ایمیل خود را وارد کنید.