نرم افزار لاگ شیت اندرویدی پگاه آفتاب

ثبت، ذخیره‌سازی و تحلیل داده‌های عملیاتی تجهیزات تنها با چند کلیک

مسئله

خداحافظی با ثبت لاگ شیت فقط برای ثبت لاگ شیت

نرم افزار لاگ شیت چیست و چرا اهمیت دارد؟ در بسیاری از صنایع تجهیز محور مانند نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها و دیگر صنایع ثبت و پایش  برخی از پارامترهای عملکردی تجهیزات به صورت روتین و در بازه‌های مشخص شبانه‌روزی اهمیت فراوانی دارد و یکی از وظایف اصلی واحد‌های بهره‌بردار سرکشی به تجهیزات مهم و لاگ‌برداری و ثبت دقیق پارمترهای عملکردی آن‌ها است. برای این منظور بسیاری از شرکت‌ها به صورت دستی نسبت به ثبت برگه‌های کاغذی لاگ‌شیت اقدام می‌کنند. ثبت دستی داده‌ها علاوه‌بر زمان‌بر بودن، امکان دسترسی سریع و آسان به داده‌های جمع‌آوری‌شده و هم‌چنین امکان تحلیل داده‌ها و استفاده از آن‌ها در روتین‌های صدور درخواست‌کار بابرنامه (pm, CBM, PdM) را میسر نمی‌کند. تعداد بسیار زیاد مقادیر پارامتر درج‌شده و مراجعه به بایگانی‌های کاغذی برای استخراج اطلاعات اقدامی بسیار وقت‌گیر و عملاً غیرممکن است. نرم افزار لاگ شیت پگاه آفتاب با استفاده از امکاناتی چون اپلیکیشن اندرویدی آنلاین و آفلاین، راه حلی قطعی، کارآ و مقرون‌به‌صرفه برای حل این مشکلات است. نرم‌افزار لاگ‌شیت پگاه آفتاب تمام فرایند ثبت تا گزارش‌گیری و کاربردی‌سازی پارامترهای عملیاتی تجهیزات را در قالب یک پلتفرم یکپارچه و به صورت مکانیزه فراهم آورده است.

پیش از بهره‌برداری از نرم افزار لاگ شیت پگاه آفتاب

مشکلات ثبت دستی لاگ‌شیت‌ها و چک‌لیست‌ها و چند پرسش

مدیریت چک‌لیست‌ها و لاگ شیت‌ ها فقط با چند کلیک

طراحی برگه‌های لاگ‌شیت

می‌توانید برای درخت تجهیزی که متناسب با نیاز خود و بدون محدودیت در تعداد سطوح در سیستم نگهداری و تعمیرات تعریف کرده‌اید، پارامترهای عملیاتی را ثبت و آن‌ها را در قالب طرح‌های لاگ‌ شیت گروه‌بندی کنید.

خود‌کنترل‌گر

سامانه لاگ شیت تولید شده Self Control طراحی شده است. یعنی چه در وضعیت مقداردهی آفلاین و چه آنلاین در هنگام ثبت مقادیر، کنترل‌های لازم و هشدارهای مرتبط به کاربر داده می‌شود.

اندروید / دسکتاپ

می‌توانید مقداردهی برگه‌های لاگ شیت را هم از طریق سامانه اندرویدی و بوسیله دستگاه هندهلد انجام دهید و یا از طریق رایانه و در محیط دسکتاپ این کار ار انجام دهید.

لاگ شیت پگاه آفتاب مکملی برای نرم افزار نگهداری و تعمیرات

بدون وابستگی

می‌توانید سامانه لاگ شیت اندرویدی را بدون محدودیت برروی هر دستگاه‌ مجهز به اندروید ۵ به بالا استفاده کنید. شما هیچ وابستگی سخت افزاری به پگاه آفتاب و هیچ برند دیگری نخواهید داشت.

صدور به روش PUSH

روش استفاده شده برای صدور برگه‌های لاگ شیت PUSH است. کاربر برای اینکه بداند چه برگه‌هایی را و با چه پارامترهایی و در چه زمانی باید پر کند فقط کافی است به کارپوشه خود در پورتال وارد شود.

فناوری NFC

می‌توانید برای هر طرح لاگ شیت از یک تگ NFC استفاده کنید. این تگ با ابزار پگاه آفتاب به آسانی قابل کدگذاری است و این کد رمزگذاری شده و فقط از طریق سامانه لاگ شیت قابل قرائت است.

از نیازسنجی تا پشتیبانی

خدمات پگاه آفتاب در مسیر استقرار نرم افزار لاگ شیت اندرویدی

نیازی نیست نگران چیزی باشید. در تمام مسیر بهره‌برداری از راهکار لاگ شیت با شما خواهیم بود. از نیازسنجی و مشاوره تا استقرار صحیح در بخش‌های مختلف سازمان و آموزش کاربران و رسیدن به درجهٔ مطلوبی از پذیرش سازمانی.

مشاوره

پیش از تصمیم‌گیری، برای کسب اطلاعات بیشتر از راهکار و امکانات آن و مشاوره و نیازسنجی با ما در تماس باشید.

استقرار

در مسیر استقرار راهکار با تیمی متخصص و آشنا به جنبه‌های مختلف صنایع تجهیز‌محور همراه شما خواهیم بود.

پس از بهره‌برداری از راهکار لاگ شیت پگاه آفتاب

قدرت ثبت دیجیتالی لاگ شیت ها و چک‌لیست‌ها

لیست ویژگی‌ها و امکانات راهکار لاگ شیت پگاه آفتاب

اعتماد شما هویت ما است

چرا پگاه آفتاب

راهکار نرم‌افزاری فقط یک نرم‌افزار نیست

۰۱

تجربه

پگاه آفتاب از سال ۷۸ تا امروز به صورت تخصصی مشغول توسعهٔ راهکار نرم افزاری ویژهٔ صنایع تجهیز‌محور بوده است که ERP نیروگاهی، راهکار نگهداری و تعمیرات و نرم افزار لاگ شیت نمونه‌ای از آن‌ها است.

۰۲

سرمایه انسانی

ما در پگاه آفتاب به سرمایهٔ انسانی خود افتخار می‌کنیم و راهکارهای خود را حاصل ابتکار و ترکیب تخصص تیم‌های توسعهٔ خود در دو بعد نرم افزار و مفاهیم صنایع می‌دانیم.

۰۳

خدمات پس از فروش

بیش از دو دهه همراهی با صنایع بزرگ و ارائه خدمات ممتاز نرم‌افزاری برای صنایع دستاوردی است که مسیر خدمت به مشتریان آینده را تضمین می‌کند.

سؤالات متداول

شروع کنید

همه چیزهایی که برای شروع کار باید بدانید؟

خیر! این راهکار بر روی تمام دستگاه‌های اندرویدی که مجهر به اندروید ۶ به بالا باشند اجرا می‌شود و شما هیچ نیازی به خرید دستگاه خاصی ندارید.

خیر! انتقال داده از طریق کابل کاری زمان‌بر است و عملاً باعث می‌شود داده‌های گردآوری‌شده در زمانی کوتاه در اختیار سایر ذی‌نفعان قرار نگیرد. هم‌چنین استفاده از کابل‌های اتصال باعث کاهش عمر مفید دستگاه‌های ثبت مقادیر تجهیز می‌شود. در راهکار لاگ شیت پگاه آفتاب برای انتقال داده از شبکهٔ وایرلس و بدون نیاز به مداخلهٔ کاربر استفاده می‌شود.

خیر! راهکار لاگ شیت اندرویدی پگاه آفتاب به صورت مستقل از نرم افزار نگهداری و تعمیرات عمل می‌کند و نیازی به هیچ نرم افزار دیگری ندارد. البته استفادهٔ هم‌زمان آن‌ها مزایای زیادی را برای مشتری به همراه خواهد داشت

بله. امکان بهره‌برداری از نرم‌افزار لاگ شیت پگاه آفتاب به صورت کاملا یکپارچه با نرم افزار نگهداری و تعمیرات پگاه آفتاب میسر است.

در تمام صنایع تجهیز‌محور از جمله پالایشگاه، تولید برق، صنایع تولیدی، خودروسازی، صنایع غذایی و دیگر صنایع  که اقدام به لاگ‌برداری و ثبت داده‌های عملیاتی تجهیز به صورت روتین و روزانه می‌کنند راهکار لاگ شیت پگاه آفتاب قابل استفاده است.

خیر. در بسیاری از موارد مقدار‌دهی به برگه‌های لاگ شیت در اتاق فرمان انجام می‌شود. ثبت چنین برگه‌های لاگ‌شیتی می‌تواند بر روی نرم‌افزار دسکتاپ لاگ‌شیت پگاه آفتاب انجام شود

برخی از مشتریان