پگاه آفتاب موفق به کسب، رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک کشور، در «تولید و پشتیبانی نرم‌افزار‌های سفارش مشتری» شد.

پگاه آفتاب با اتکا به نیروی دانش و تجربهٔ مدیران و کارشناسان خود در طی ۱۹ سال فعالیت در صنعت فناوری اطلاعات، همواره تلاش نموده است با طراحی و تولید ابزارها و راهکارهای نرم‌افزار‌ی مبتنی بر تکنولوژی‌های روزآمد، نقشی مثبت در پاسخگویی به اعتماد مشتریان خود بعنوان همراهانی پایدار داشته باشد.

کسب رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک

طراحی و تولید تنها ERP نیروگاهی کشور مجهز به فناوری مدیریت فرایند ، تولید راهکارهای نرم‌افزاری فرایندی در سایر حوزه‌های کسب و کار ، تولید پلتفرم توسعه کم کد و ابزار مدیریت فرایندهای کسب و کار با نام تجاری agileBPMS ، تولید محصولاتی مبتنی بر فناوری IOT و اتوماسیون صنعتی از مشهودترین تلاش‌های پگاه آفتاب بعنوان شرکتی دانش بنیان در عرصه خدمت‌رسانی به صنایع کشور است.

شورای عالی انفورماتیک به عنوان زیرمجموعه‌ای از سازمان برنامه و بودجه معتبر‌ترین متولی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های ارائه کننده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات است. این شورا هر سال به شرکت‌های واجد شرایط با توجه به آخرین وضعیت آن‌ها از نظر دانش فنی، مالی و منابع انسانی امتیاز‌دهی و رتبهٔ آنها را تعیین می‌کند. رتبه ۱ بالاترین و رتبه ۷ پایین‌ترین رتبه است.

برای مشاهدهٔ جزئیات گواهینامه صادره به سامانه اطلاعات عوامل نظام فنی و اجرایی کشور مراجعه کنید.


نظر بدهید

1500 کاراکتر باقیمانده

تعداد نظرات0

خبرنامه پگاه آفتاب

برای دریافت جدیدترین مقالات و مطالب پایگاه دانش پگاه آفتاب ایمیل خود را وارد کنید.