با agileBPMS تمام نیروها میدونن باید چه کاری رو کی و چطور انجام بدن! حالا سخت‌ترین فرایند‌ها رو هم با چند کلیک می‌سازم و اجرا می‌کنم

همش دوباره کاری و اشتباه میشه. فرایند و ارتباط بین همکاران نامشخصه! روش کار سیستماتیک و منظمی وجود نداره

 • با تیمی کوچک

  به تخصص‌های مختلف IT نیاز ندارید و تنها تسلط به فرایندهای خودتان کافی است

 • به سادگی

  برای انجام اکثر کارها نیازی به کدنویسی ندارید

 • به سرعت

  در چند دقیقه می‌توانید پیاده‌سازی تا اجرای فرایند را تجربه کنید

 • با حفظ استقلال

  با اتکاء به توان خود توسعه و نگهداشت فرایندهای‌تان را انجام دهید

درخواست دمو
طراحی موجودیت

1طراحی موجودیت

ساختار موجودیت‌های مورد نیاز را به سادگی تعریف و روابط بین آن‌ها را برقرار می‌کنیم. در صورت لزوم می‌توانیم قوانین اعتبارسنجی مقادیر مشخصه (property validator)، ایندکس‌های یکتایی  (unique index) و عملیات‌های مبتنی بر موجودیت را نیز تعریف کنیم.

Business Rules Designer

2طراحی قواعد کسب‌و‌کار

با agileBPMS برای اعمال قوانین اعتبارسنجی مشخصه (property validator) نیاز به کدنویسی نداریم. اگر قوانین پیچیده‌ای وجود دارد که در قالب اعتبارسنجی مقادیر مشخصه قابل پیاده‌سازی نیستند این قوانین را در قالب یک تابع به زبان C# پیاده‌سازی و صحت آن را روی یک موجودیت موجود یا جدید آزمایش می‌کنیم.

Form Designer

3طراحی فرم‌ها

بر مبنای ساختاری که طراحی کردیم فرمی به طور خودکار ایجاد می‌شود که می‌توانیم آن را با سلیقه خودمان تغییر دهیم و به فرم دلخواه درآوریم. تمام مشخصه‌های اجزای فرم امکان شخصی‌سازی دارند. در صورت نیاز به انجام شخصی‌سازی پیشرفته نیز می‌توانیم از امکان کدنویسی به زبان جاوااسکریپت استفاده کنیم.

Process Modeler

4طراحی فرایند‌ها

با زبان مدلسازی محبوب و استاندارد BPMN 2.0  فرایندهای کسب و کار خود را طراحی و تنظیمات مورد نیاز برای اجرای فرایند را روی مدل اعمال می‌کنیم. تمام این کارها را در محیط طراح فرایندِ agileBPMS انجام می‌دهیم و نیاز به نصب هیچ نرم‌افزار دیگری نداریم.

acsess alevel

5تعیین دسترسی‌ها

پس از مشخص کردن نقش هر کاربر، سطح دسترسی آن‌ها به بخش‌های مختلف سیستم را تعیین می‌کنیم. نقش‌ها می‌توانند ساختار سلسله مراتبی داشته باشند که این ساختار دارای خاصیت ارث‌بری است. در این مرحله امکان تعریف قوانین دسترسی برای موجودیت‌ها، مشخصه‌ها، عملیات‌ها و اطلاعات را نیز داریم.

Dashboards & Reports

6طراحی گزارش‌ها و داشبورد‌ها

در داشبورد اصلی، نمودار کارها بر اساس وضعیت، فهرست کارهای مهم و هر آنچه که نیاز داریم  تا جلوی چشم‌‌مان باشد را می‌توانیم قرار دهیم. با راهکار نوآورانه طراحی داشبورد، با روشی تعاملی، نمودارها، فرم‌های جستجو و داده‌های آماری را کنار هم چیده و داشبورد اختصاصی خود را طراحی می‌کنیم.

execute process

7اجرای فرایند

در این مرحله هر کاربر امکان اجرای فرایندهای مجاز خود را دارد و می‌تواند فعالیت‌های فرایندی خود را در کارپوشه ببیند. در کارپوشه امکانات فراوانی برای مدیریت کارها مثل دسته‌بندی کارها و ایجاد بایگانی شخصی، جستجو، ثبت یادداشت برای مرحله‌ بعد، تفکیک وضعیت کارها و نمایش چرخه کار به صورت گرافیکی وجود دارد.

Control & Improvement

8پایش و بهبود فرایند

در agileBPMS می‌توانیم گلوگاه‌های فرایندها را به سهولت، با ساخت گزارش‌های متنوع بر اساس داده‌های اجرای فرایند کشف و تغییرات مورد نیاز برای رفع آنها را اعمال کنیم. گزارش‌های چندسطحی، امکان پایش فرایندهای کسب و کار (BAM) را از کلان‌ترین سطح سازمان تا فعالیت‌های یک کار، فراهم می‌سازد.