لاگ شیت اندرویدی، راهکار جدید ما در پگاه آفتاب است که مدیران تجهیز را قادر می‌سازد تا سامانه لاگ شیت اندرویدی را بدون محدودیت بر روی هر دستگاه‌ هوشمند صنعتی و غیرصنعتی، که مجهز به اندروید ۵ به بالا باشد، استفاده نمایند. دیگر هندهلد‌ها پاشنه آشیل شما نخواهند بود و هیچ وابستگی سخت افزاری به پگاه آفتاب و یا برند دیگری نخواهید داشت. هم‌چنین  «لاگ شیت اندرویدی پگاه آفتاب» این امکان را به مدیران تجهیز می‌دهد تا همگام سازی اطلاعات با سرور را (انتقال برگه‌هایی که باید توسط کاربر برروی هندهلد پر شوند و ارسال اطلاعات مقادیر ثبت شده برگه‌ها) بصورت خودکار و یا با دستور کاربر بدون نیاز به کابل و از طریق شبکه  WiFi انجام دهند.

قبل از تهیه راهکار لاگ شیت اندرویدی

۱. آیا تاکنون توانسته‌اید از داده‌هایی که از عملکرد تحهیزات مهم و حساس توسط بهره‌برداری با زحمت فراوان و بصورت مرتب چندین بار در هر شبانه‌روز گردآوری می‌کنید استفاده کامل نمایید؟!

۲. آیا تاکنون این اطلاعات گردآوری شده، به لحظه و با سهولت کامل در اختیار همه افراد ذی‌صلاح بدون محدودیت تاریخ بوده است؟!

۳. آیا تاکنون امکان تعریف فرمول و برنامه‌ریزی صدور درخواست‌کارهای با برنامه (PM&CBM) مبتنی بر مقادیر این پارامترها را در اختیار داشته‌اید؟!

۴. چند روز طول می‌کشد تا اطلاعات گردآوری شده با انواع روش‌های کاغذی و یا استفاده از دستگاه‌های هندهلدی موجود، تخلیه شده و بگونه‌ای در دسترس دیگران قرارداده شود؟!

۵. آیا به نظر شما کنترل‌های فعلی‌ که در حین ثبت اطلاعات عملکردی تجهیزات توسط اپراتور و یا بعد از آن توسط مهندس شیفت و سایر افراد صاحب نظر جهت اطمینان از صحت مقادیر ثبت شده صورت می‌گیرد، قابل اتکا و یا حتی کامل است؟!

۶. اگر از دستگاه‌های ثبت مقادیر پارامترهای عملیاتی تجهیز قدیمی استفاده می‌کنید: آیا مشکلات فراوان آنها از جمله وزن و ابعاد زیاد، رابط کاربری سخت، دشواری انتقال اطلاعات از طریق کابل، خرابی‌های مکرر پورت‌ها و سایر اجزای دستگاه و هزینه‌های بالای نگهداری و تعمیرات آنها شما را به ستوه نیاورده است ؟!

لاگ شیت اندرویدی پگاه آفتاب

لاگ‌شیت اندرویدی پگاه آفتاب

بعد از تهیه راهکار لاگ شیت اندرویدی

می‌توانید برای درخت تجهیزی که متناسب با نیاز خود و بدون محدودیت در تعداد سطوح در سیستم نگهداری و تعمیرات تعریف نموده‌اید، پارامترهای عملیاتی را ثبت کنید.

می‌توانید از این پارامترهای عملیاتی که به تجهیزات مرتبط نموده‌اید در تعریف انواع پی‌ام‌های دوره‌ای و سررسید مقدار استفاده نمایید. مقادیر ثبت شده در برگه‌های لاگ شیت بعد از تایید طی فرایندی که تعریف نموده‌اید بعنوان مقادیر پارامترهای تجهیز برای محاسبه سررسید پی‌ام‌ها در اختیار خواهد بود.
می‌توانید چندین پارامتر از تجهیزات مختلف را متناسب با نیاز خود در طرح‌های لاگ شیت جداگانه درج نمایید. به هر تعداد که می‌خواهید طرح‌های خود (الگوی برگه‌های لاگ شیت) را تعریف کنید.

می‌توانید فرایند ثبت، بررسی و تایید مقادیر برگه‌های لاگ شیت را به دلخواه و حتی به تفکیک طرح‌های لاگ شیت در موتور طراحی و اجرای فرایندERP  نیروگاهی ، طراحی و پیاده‌سازی کنید.  شما صاحب یک سامانه لاگ شیت فرایندی می‌شوید.
می‌توانید طرح‌های لاگ شیت خود را از نوع موردی تعریف نمایید. و یا اینکه با انتخاب نوع دوره‌ای و تعیین دوره تناوب ، با خیال آسوده صدور برگه‌های لاگ شیت را که باید بصورت مرتب و شبانه‌روزی صادر گردیده را به سیستم بسپارید. شما فقط نگران ثبت مقادیر باشید.

سامانه لاگ شیت تولید شده Self Control طراحی شده است. یعنی چه در وضعیت مقداردهی آفلاین و چه آنلاین در هنگام ثبت مقادیر، کنترل‌های لازم و هشدارهای مرتبط در خصوص ورود مقدار غیرمجاز ، در محدوده تریپ، در محدوده آلارم  و … به کاربر داده می‌شود. ضمنا با درنظر گرفتن امکان درج و محاسبه خودکار مقدار نهایی پارامترهای شمارشی بنا به شرایط، استفاده از این داده‌ها در محاسبه پی‌ام‌ها حمایت شده است. شما نیاز نیست نگران ثبت صحیح مقادیر باشید.

می‌توانید مقداردهی برگه‌های لاگ شیت را هم از طریق سامانه اندرویدی  و بوسیله دستگاه هندهلد انجام دهید و یا از طریق رایانه و در محیط ویندوز این کار را انجام دهید. هیچ محدودیت فنی برسرراه مقداردهی منظم و مرتب به برگه‌های لاگ شیت وجود ندارد.

روش استفاده شده برای صدور برگه‌های لاگ شیت PUSH است. یعنی کاربر برای اینکه بداند چه برگه‌هایی را و با چه پارامترهایی و در چه زمانی باید پر کند فقط کافی است به کارپوشه خود در پورتال لاگین کند و یا با شناسه خود وارد سامانه اندرویدی لاگ شیت شود.

می‌توانید به تعداد مورد نیاز کاربران سامانه لاگ شیت اندرویدی را برروی هندهلد و از بین کاربران پورتال ERP نیروگاهی تعریف کنید. پروسه ورود به سامانه، مقداردهی، تایید و ارسال مقادیر از هندهلد کاملا کنترل شده و قابل ردیابی است.

می‌توانید سامانه لاگ شیت اندرویدی را بدون محدودیت برروی هر دستگاه‌ هوشمند صنعتی و غیرصنعتی که مجهز به اندروید ۵ به بالا باشد استفاده نمایید. لذا دیگر هندهلد پاشنه آشیل شما نخواهد بود. هیچ وابستگی سخت افزاری به پگاه آفتاب و یا برند دیگری نخواهید داشت.
می‌توانید همگام سازی اطلاعات با سرور را (انتقال برگه‌هایی که باید توسط کاربر برروی هندهلد پر شوند و ارسال اطلاعات مقادیر ثبت شده برگه‌ها) بصورت خودکار و یا با دستور کاربر بدون نیاز به کابل و از طریق شبکه  WiFi انجام دهید. تخلیه اطلاعات از هندهلد با تاخیر نخواهد بود. به فاصله چند دقیقه و با سهولت، همه مقادیر ثبت شده در اختیار افراد ذی‌صلاح قرار خواهد گرفت.
می‌توانید فاصله ثبت مقادیر توسط اپراتور تا بررسی و تایید برگه‌ها توسط مسئول شیفت بهره‌برداری و سایر افراد را از چند روز به چند دقیقه کاهش دهید. همه برگه‌های لاگ شیت مقداردهی شده بعد از همگام سازی در خلال فرایند طراحی شده بررسی و تایید نهایی می‌شوند.

می‌توانید برای هر طرح لاگ شیت یک تگ  NFC استفاده نمایید. این تگ‌ها را با اپلیکیشنی که در اختیارتان قرار می‌دهیم به آسانی کدگذاری می‌کنید. این کد رمزگذاری شده فقط از طریق سامانه لاگشیت پگاه آفتاب قابل قرائت است. همچنین امکان کدگذاری مجدد این تگ‌ها توسط نرم‌افزارهای دیگر وجود نخواهد داشت. با امنیت و اطمینان کامل از تکنولوژی  NFC استفاده کنید.
می‌توانید با استفاده از تگ‌های NFC  با سهولت بیشتری برگه‌های لاگ شیت را انتخاب کنید. همچنین مطمئن باشید کاربر برگه‌ها را با مراجعه حضوری به محل‌های تعیین شده مقداردهی می‌نماید. آسودگی بیشتر اپراتور در جستجوی برگه‌ها  و اطمینان کامل از حضور وی در محل‌ را تضمین کنید.

امکانات لاگ شیت هوشمند پگاه آفتاب

◄ تخصیص پارامترهای عملیاتی تجهیز به ازای کلاس تجهیز و ارث‌بری آن به تجهیزاتی مرتبط به کلاس

◄ تخصیص مستقیم پارامترهای عملیاتی به تجهیزات در ساختار درختی تجهیز

◄ تعریف انواع پارامترهای عددی لحظه‌ای و عددی شمارشی

◄ تعیین محدوده مجاز, محدوده آلارم و محدوده تریپ برای پارامترهای عددی لحظه‌ای

◄ تعیین مقدار افزایش طی دوره برای پارامترهای عددی شمارشی

◄ تعیین رقم سرریز کنتور به ازای پارامترهای عددی شمارشی جهت محاسبه مقدار نهایی در هنگام ثبت وضعیت سرریز شدن کنتور در هنگام مقداردهی برگههای لاگ شیت

◄ طراحی الگوی برگه‌های لاگ‌شیت براساس پارامترهای عملیاتی تجهیزات

◄ طراحی برگه‌های لاگ شیت موردی و دوره‌ای با امکان تعیین تاریخ شروع دوره و تناوب آن بر حسب دقیقه، ساعت و روز

◄ طراحی فرایند ثبت، بررسی و تایید نهایی مقادیر لاگ‌شیت

◄ تعیین ایستگاه‌های صدور متفاوت برگه‌های لاگ‌شیت به تفکیک هر الگوی برگه

◄ صدور خودکار برگه‌های لاگشیت دوره‌ای توسط سیستم در سررسید خود

◄ ایجاد کار در کارپوشه برای برگههای لاگشیت صادر شده با توجه به ایستگاه صدور تخصیص یافته

◄ امکان نصب و کاربری برنامه لاگ‌شیت اندرویدی برروی کلیه هندهلدها و موبایل‌های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید ۵ و بالاتر

◄ تعیین کاربران برنامه لاگ شیت بر روی هر هندهلد

◄ لاگین کاربران مجاز دستگاه هندهلد به برنامه اندرویدی

◄ ثبت مقادیر برگه‌های لاگ شیت در برنامه اندرویدی

◄ تایید مقادیر ثبت شده در برنامه اندرویدی توسط کاربر

◄ همگام‌سازی خودکار اطلاعات برگه‌های لاگ‌شیت بین دستگاه هندهلد و سرور از طریق شبکه WIFI

◄ محدودسازی مقداردهی برگه‌های لاگ‌شیت به تصدیق تگ NFC

◄ برنامه اندرویدی مجزا با دسترسی اختصاصی جهت برنامه‌ریزی تگ‌های NFC

◄ فیلتر برگه لاگشیت مرتبط با قرائت تگ  NFC و افزایش سرعت جستجو و مقداردهی

◄ مجهز به داشبورد جهت نمایش تعداد کل برگه‌های موجود در برنامه اندرویدی، برگه‌های مقداردهی نشده، برگه‌های تایید نشده، برگه‌های ارسال نشده با امکان دسترسی سریع کاربر

◄ مقداردهی به پارامترهای برگه‌های لاگ شیت در برنامه اندرویدی در هر دو وضعیت آفلاین و آنلاین هندهلد

◄ کنترل‌های هوشمند در هنگام مقدادهی پارامترهای عددی لحظه‌ای مبتنی بر محدوده‌های نرمال، آلارم، تریپ و محدوده‌های غیرمجاز و اعلام هشداردهای لازم به کاربر در هر دو وضعیت آفلاین و آنلاین هندهلد

◄ کنترل‌های هوشمند در هنگام مقداردهی پارامترهای عددی شمارشی مبتنی بر مقدار افزایش مجاز طی دوره و بزرگتر بودن مقدار از مقدار قبلی که در صورت رخداد این وضعیت، اخذ علت رخداد و  محاسبه و یا درج مقدار نهایی

◄ استفاده از پارامترهای عملیاتی تخصیصی به تجهیزات در تعریف انواع پی‌ام‌های دوره‌ای و سررسید مقدار

◄ محاسبه فرمول پی‌ام‌ها براساس مقادیر ثبت شده در برگه‌های لاگ شیت بعد از تاییدنهایی برگه‌های لاگ شیت طی فرایند طراحی شده


نظر بدهید

1500 کاراکتر باقیمانده

تعداد نظرات0